Home Все про двері

postheadericon Все про двері


Дверний блок
складається з дверного полотна і коробки з завісами, внутрішнім замком та ущільнювачем, що входить в прайсову ціну. За окрему вартість додається лиштва, поріг та ручки по бажанню клієнта.

Дверне полотно
з притворною четвертю з трьох сторін виготовлене з рамного каркасу (хвойний брус) та двох плит МДФ 3,2 мм. товщиною кожна, запресованих разом на гарячому або холодному пресі. При цьому заповнення полотна може бути облегшене (решітчасте), суцільний дерев’яний щит та фільонки з МДФ. Дверне полотно облицьоване натуральним шпоном цінних порід дерева з простим чи художнім набором (відповідно до замовлення і типу дверей). Притворні четверті полотна обклеєні «армованим» шпоном цієї ж породи дерева, що і фасад.

Дверне полотно комплектується внутрішнім замком “Jania”, Польща або іншим замком відповідних розмірів за бажанням клієнта, комплектом регульованих пальчикових завіс, склом простим або інкрустованим, рамкою з натурального дуба або МДФ облицьованого шпоном. Сантехнічні двері укомплектовані защіпкою, вентрешіткою або вентиляційними кільцями.

Коробка
виготовляється з зрощеного по довжині бруса хвойних порід, оклеюється з двох сторін МДФ, облицьовується з усіх сторін натуральним шпоном відповідно до серії та кольору дверного полотна. Коробка відпускається в розібраному вигляді, з вкрученими в неї завісами, з ущільнювачем, без вмонтованої зустрічної планки, яка додається окремо.
Коробка стандартно виготовляється шириною 80 мм., товщиною 45 мм. За бажанням клієнта ширина коробки може сягати до 500 мм.
Додатково до дверного блоку виготовляється поріг і лиштва (згідно окремого замовлення).

Поріг
виготовляється з дубової деревини відповідно до ширини коробки. Пороги покриваються лаком, при необхідності з використанням тонування під колір дверей.Лиштва
виготовляється з МДФ розмірами 2200*70*12 мм., має злегка опуклий вигляд, і оклеюється шпоном  відповідно до кольору дверного блоку.

Останнє оновлення (Понеділок, 21 вересня 2015, 11:48)

 
Пошук